Інша Жінка. Події

Зустріч учасників навчального візиту територіальних громад Чернігівської обл. з представницями ГО «Інша Жінка»

23 червня в рамках програми «Успішні локальні громади»,яка реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії, фонду «Освіта для демократії», ГО «Точка доступу» та ГО «Наше Поділля» відбулася зустріч учасників навчального візиту територіальних громад Чернігівської області з представницями ГО «Інша Жінка».

Метою навчальних візитів є вивчення досвіду в контексті розвитку громад,знайомство з діяльністю місцевих органів влади за різними тематичними напрямками.
У фокусі- молодіжна політика,робота з людьми,які потребують підтримки.

Наші дівчата Надежда Одношевная та Инна Бутенко ділились досвідом громадської діяльності, загальними напрямками діяльності ГО «Інша Жінка», поділились вже успішно реалізованими проектами «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив», «Інша освіта для інших людей» - проект для людей з інвалідністю,який дає їм можливість навчанню сучасним IT- професіям.

Також обгрунтували діяльність ГО в напрямку протидії домашньому насиллю та намір відкриття на території Кременчука за сприяння та взаємодії з місцевою владою кризового центру для перебування жінок,що постраждали від домашнього насилля.
По завершенню зустрічі всі учасники були вдячні один одному за досвід,взаємодію та бажання змін для покращення майбутнього наших міст,громад та держави вцілому

——————
У Кременчуці організаторами учасників візиту програми є ГО КІПЦ Простір ідей - Європейський клуб
Координатор зустрічі в Кременчуці - Олег Овчаренко

#іншажінка
#divergentwoman