Досить!

ГО «Інша Жінка» починає соціальну інформаційну кампанію проєкту «Досить!» в Полтавській області

Для чого?

☑ Щоб привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та сформувати в суспільстві «нульову толерантність» до будь-якого виду насильства.
☑ І що надважливо - надати дієву допомогу та швидко зреагувати на випадки, які стануть відомими під час наших зустрічей у громадах області.

Для кого?

☑ Абсолютно для кожної людини.
Особою, яка зазнала домашнього насильства може бути не тільки жінка. Так само, як і особою, яка вчиняє домашнє насильство може бути не тільки чоловік.
Згідно чинного законодавства України фізичне, психологічне, економічне, сексуальне насильство вважається домашнім, якщо воно вчиняється між такими особами (див. перелік на фото цієї публікації).

☝ Для жителів Омельницької ОТГ листівки з нашими контактами можна знайти в приміщенні: сільської ради, ЦНАПу, відділу охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Висловлюємо вдячність за активне сприяння і за присутність на зустрічі:

- Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
- Працівникам відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл.
- Відділу охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл.
- Службі у справах дітей виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл.
- Керівнику і працівникам Полтавського обласного соціального центру матері та дитини Полтавської обласної ради.

🔉 Наступна зустріч проєкту відбудеться вже сьогодні, 11 листопада, у Нових Санжарах.

Звернутись за допомогою, стати волонтером, дізнатись про заходи чи отримати більше інформації, можна на нашому сайті - https://www.divergentwoman.com/enough

#скажидосить #іншажінка #патрульнаполіціякременчука #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука
Наші новини