Досить!

Візит в Козельщинську громаду

Громадська організація “Інша Жінка” в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine розпочала серію візитів в територіальні громади Полтавської та Харківської областей.

Першою, повною явкою та активними учасницями, нас зустріла Козельщинська громада.


Цільова аудиторія проєкту - жінки, як місцеві, так і внутрішньо переміщені, віком від 30 до 55 років.

Наша мета - не лише дати жінкам розуміння поняття насильства, а й дати змогу подивитися на своє життя зі сторони.


Як говорить голова громадської організації “Інша Жінка” Юлія Цибульська:

— В нас немає байдужих людей в організації, в нас немає випадкових людей. Кожна членкиня, яка приймає участь в наших проєктах, це та людина, яка має експертність в тій чи іншій сфері чи досвід прожиття, в тому числі, насильства. Саме тому в наших заходах приймають участь психологині, представниці, які на власному досвіді розуміють, що таке домашнє, економічне та психологічне насильство і особистим прикладом дають зрозуміти, що все можна змінити, варто лише захотіти це зробити, варто лише зрозуміти, що так зі мною не можна і так більше не може продовжуватись!


Для учасниць нашого візиту ми організували:

✔️ презентацію онлайн-платформи Досить!

✔️ зустріч з психологом Віталією Дробот

✔️ практичні поради від юриста Ірини Носи

✔️ тренінг з індивідуальної безпеки з представницею патрульної поліції Євгенією Кривошапко

✔️ смачний та заряджаючий кава-брейк


“Козельщинську територіальну громаду познайомили з проєктом «Досить» та обговорили ряд питань, які були найбільш болючими в житті жінок. Після виступу всіх спікерів дівчата вільно, не боячись, задавали питання, а на арт-терапії проробили свої страхи та життєві ситуації”, - поділилася своїми емоціями після зустрічі Кристина Демидова, наша членкиня.

Важливий меседж ми почули на зустрічі від психолога Віталії Дробот:

— Щоб людина почала говорити про насильство, від якого потерпає, дуже важливо бути готовим слухати і не засуджувати. Слухаючи, важливо не повчати, а допомогти знайти рішення.


Вже незабаром з візитом вирушаємо в наступну громаду!

Такі візити - перший компонент проєкту аби максимально адвокатувати протидію домашньому насильству та познайомити з платформою

#Досить!


Другим компонентом проєкту передбачено навчання 80 жінок прикладним професіям - майстер манікюру, майстер-перукар і майстер з пошиття одягу. І головне, що ми будемо не лише навчати, а й дарувати повний набір інструментів для того, аби жінка мала змогу одразу розпочати працювати. Цей компонент реалізуємо наприкінці жовтня - в листопаді.

А зараз наше головне завдання - максимально зібрати учасниць, які будуть на загальних засадах приймати участь у відборі до другого компоненту, завдяки якому ми працевлаштуємо багато жінок, допоможемо їм відкрити власну справу та залучимо їх до економіки нашої країни.

Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаслення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

рямуємоРазом

#WEACT #divergentwoman #іншажінка #скажидосить #зустрічідляжінок

Зустрічі з жінками в ТГ