Співпраця

Залучаємо волонтера пробації до проведення соціально-виховної роботи

ОГС
14 грудня 2021 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу пробації волонтером, консультантом ГО «Сім доріг» Сергієм Сопільняком проведене зайняття з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку на тему: «Вплив паління, алкоголю та наркотиків на здоров’я, незворотні наслідки».

Сергій Миколайович акцентував увагу присутніх на шкідливих наслідках звичок, які руйнують організм людини, зазначив, що сьогодні перед очима багатьох молодих людей через друзів, пресу, телебачення, Інтернет створюється ілюзія та міфи про наркотики в які починають вірити. Однак, в наші дні наркоманія, алкоголізм – це надто поширені проблеми, які призводить до трагічних наслідків.

«Метою даного заходу є пропагування здорового способу життя та зменшення вживання алкогольних напоїв серед підоблікових осіб, що має негативний вплив на поведінку та спричиняє нервове збудження, і як наслідок прояви агресії, як вербальної, так і фізичної. Така робота з клієнтами триває постійно, так як одне з завдань на шляху перевиховання засуджених осіб – це вмотивувати кожного до позитивних змін у житті», – зазначив волонтер пробації Сергій Сопільняк

#ШтабволонтерівКременчука #пробація #іншажінка