Бізнес-інкубатор. Події

«Хлібний» бізнес. Зустріч з засновником ТМ Ілона Арманом Саргсяном

В рамках проекту #бізнес_інкубатор_кременчук відвідали виробництво @ilona_bakery

Нас гостинно вітав власник підприємства Арман Саргсян, який розповів власну історію становлення свого бізнесу.

Лаваш - флагманський продукт бреду, та саме з нього починалось все. Коли ідея виготовляти лаваш та займатися «хлібним» бізнесом у промислових масштабах була на рівні стартапу, Арман самостійно шукав рецептури кращого продукту, експериментуючи до ночі з інгредієнтами та шукаючи саме той результат, який про смак та якість. Арман знається на усих процесах, які відбуваються на підприємстві, але зараз вже намагається концентрувати увагу на розвитку та масштабуванні.

На підприємстві діє чітка організаційна та управлінська структура, використовуються метрики, за якими оцінюють результати роботи як команди, так і підприємства в цілому.
«Головне у бізнесі - впертість», - говорить Арман і ми з ним повністю згодні 🙌🏻

Коротко про ТМ Ілона
Свій шлях ми розпочинали з однієї лавашної лінії у 2009 році. До лавашу Вірменського, з 2012 року підключилася лінійка крафтових хлібів, а потім мережа магазинів-пекарень ILONA, та bakery cafe ILONA. Тоді відкриття магазинів такого типу для Кременчука було новинкою. Ми дякуємо кременчужанам, що прийняли та полюбили магазини-пекарні ILONA.

Сьогодні хліб та основний наш продукт Лаваш Вірменський під ТМ ILONA, вже добре відомі не тільки кременчужанам, а ще у 6 областях України: Полтавська, Кіровоградська, Сумська, Дніпропетровська, Запорізька та Харківська. Тепер наше завдання тримати якість продукції, та розробляти нові рецепти для поціновувачів гарного смаку.

Щодо планів на 2020 рік з нами поділився сам засновник:

У своєму стратегічному плані розвитку на 2020 рік ми запланували запуск двох новинок в лавашной групі і повний ребрендинг упаковки для лаваша і серії крафтового хлібів.
На сьогодні ці пункти вже виконані. Розроблено дев'ять нових упаковок під всі види нашого лаваша включаючи з паприкою і оливковою олією. У червні ми запустили в продаж лаваш "Севана", а в липні лаваш "Мексиканський Такос". Лаваші унікальні! Севана в довжину 880мм, при цьому тонкий і м'який, із золотистою колеровки. Мексиканський Такос, як і належить на основі кукурудзяної муки, листи круглої форми з приємним вершковим ароматом. Продаються в красивій яскравій упаковці і за приємною для покупця ціною до 10 грн.
Також вся лінійка крафтового хлібів з липня вже представлена ​​в новій стильній упаковці. Подорожувати зараз не бажано, тому ми вирішили втілити в життя ідею, з'єднати за змістом назву хліба з зображенням. На упаковці "Французкого" зобразили нічний Лувр в золотих вогнях, на "Шота-Пурі" знаменита вулиця в Єревані Шота Руставелі і звичайно на "Диво Хрещатику" зображення нашої столиці у всій нічний красі.
До речі хліб "Диво Хрещатик" ще одна наша новинка 2020 року, яка з перших днів продажів користується великим попитом.

Так, що в планах тільки нарощування виробництва, удосконалення рецептур і розробка новинок. Хочемо прищепити нашому покупцеві поняття смачного якісного хліба і культуру споживання справжнього вірменського лаваша.

#іншажінка #divergentwoman #жіночіорганізаціїУкраїни #жіночіпроєкти #бізнесдляжінок
Бізнес-візити на підприємства