Блоги Інших

#згадативсе Марина Куркач

Сьогодні був день, коли ми згадували проєкти та ініціативи, які реалізували протягом 3 років.

Марина Куркач говорила про Штаб волонтерів Кременчука. Проєкт, який з’явився у відповідь на пандемію COVID-19 та допоміг швидко взаємодіяти та реагувати на виклики: бізнесу, владі, людям.

Як і інші наші проєкти, цей був і є про людей. Про волонтерів, які не втрачають ентузіазму причиняти добро. Про, як виявилось, конкуренцію в громадському секторі та тих небагатьох, кому важливий результат. І співпраця з усіма задля нього.
Марина говорила про те, як ми навчили самообороні близько 100 дівчат. Як цю ідею потім масштабували на рівні країни інші об’єднання, чому ми дійсно раді

Як приймаємо активну участь в питанні подолання домашнього насильства. Дівчата працюють з Центром безоплатної вторинної правової допомоги, Центром пробації, надаючи фахову допомогу безкоштовно. На рівні області питання насильства відстоює також і голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська. Ми подали заявку на включення наших членкинь до складу обласної Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї

Марина також розповіла про останній наш проєкт - Нову професію для людей з інвалідністю. Ми хочемо надати можливості людям з порушенням зору чи слуху відшукати своє гідне місце у сучасному світі ІТ та інновацій. А тому будемо не лише навчати новим професіям, а й працевлаштовувати їх. Маємо вже 2 компанії-партнера, які готові працевлаштовувати наших випускників.

Працюємо далі...

#іншажінка #divergentwoman #швк
Блог Марини Куркач