ШВК. Звітність

ПАТ «Укртатнафта» закупило для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» апарат ШВЛ

ПАТ «Укртатнафта» закупило для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» апарат ШВЛ

Новим апаратом штучної вентиляції легенів поповнилася сьогодні комунальне некомерційне медичне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Даний апарат закупило ПАТ «Укртатнафта».

Сьогодні представники підприємства - в.о. Голови Правління з персоналу та соціальної сфери Сергій Толкачов, головний лікар МСЧ "Нафтохімік" Ярослав Давиденко та голова ППО ПАТ " Укртатнафта " Василь Хоменко передали його лікарняному закладу. Як зазначила керівник лікарні Оксана Корлякова, така медична апаратура вкрай потрібна при лікуванні тяжких хворих на COVID-19, тому апарат буде встановлено в інфекційному відділенні.

Міський голова Віталій Малецький подякував ПАТ «Укртатнафта» за соціально –відповідальну допомогу у скрутний для країни час. Без допомоги підприємств і організацій місту важко було б забезпечити лікарняні заклади необхідними медичними препаратами, обладнанням, засобами індивідуального захисту тощо у необхідному обсязі. Нове медичне обладнання допоможе боротися з важкою хворобою.

Варто зазначити що апарат ШВЛ вітчизняного виробництва, але як зазначають фахівці, він ні в чому не поступається імпортним, а за деякими функціями навіть кращий.

За інформацією прес-служби виконкому https://www.facebook.com/kremenpressa/