ШВК. Корисна інформація. Новини

В Україні запустили громадську онлайн-платформу RAZOMua для боротьби з COVID-19

В Україні запустили громадську онлайн-платформу RAZOMua для боротьби з COVID-19!

Сайт RAZOMua (клікай та переходь)

 Що це таке?

RAZOMua – проект, за допомогою якого усі небайдужі зможуть допомогти українським лікарням у боротьбі з пандемією. Проект створений спільно IOSJ Ukraine (Фонд Соціальної справедливості), Радою Волонтерів при Міністерство оборони України, волонтерами з усіх регіонів України за підтримки Офіс Президента України та Міністерство охорони здоров'я України.

 Як це працює?

Платформа RAZOMua – максимально проста і прозора система, яка допомагає впорядкувати інформацію про нагальні потреби медичних установ та грамотно розподілити допомогу для максимальної продуктивності.

На сайті розміщена інформація щодо рівня забезпечення опорних лікарень у всіх областях України: кожна лікарня на карті країни відмічена кольоровим маркером, який сигналізує про рівень забезпеченості медичних закладів, а також показує перелік потреб. Ця інформація була зібрана з різних джерел, офіційних та громадських, адже до проекту вже приєднались волонтери-координатори, які на місці контролюють зміну ситуації у кожній з областей. Одна платформа відкрита до співпраці і планує залучати небайдужих людей до ініціативи, щоб оперативно і чесно реагувати на потреби медичних закладів.

Як долучитися і підтримати?

Неважливо, хто ви — волонтерська група, благодійна організація, приватна компанія чи окрема людина. Важливо, що кожен відвідувач сайту може сам обрати, у який спосіб він хоче та має змогу допомогти. 

Функціонал системи дозволяє особисто обрати на карті заклад, куди ви можете самотужки доставити допомогу, або ж обрати лікарню, якій ви хоче допомогти, переказавши будь-яку суму у фонд. 

Усі грошові надходження команда зобов'язується витратити на потреби саме цієї лікарні чи військових, які несуть службу на фронті.

Окрім того, на сайті вказана телефонна гаряча лінія, куди всі лікарі можуть звертатись у разі виявлення найменших порушень на місцях. Куратори платформи гарантують анонімність та закликають медперсонал не боятись надавати інформацію, адже сьогодні це питання людського життя.

Долаймо разом виклики! 

Долучайтеся і поширюйте інформацію.

Картинка: IOSJ Ukraine
Джерело інформації - офіційна сторінка Лабораторія законодавчих ініціатив/Agency for Legislative Initiatives у ФБ