Події

Реформа освіти: корупція, гендер, інклюзія та сексологія

Голова ГО «Інша Жінка» Цибульська Юлія провела спільну зустріч з активними жінками міста щодо реформи освіти по декількох напрямках.

ГО "Рада жіночих ініціатив", ГО "Кременчуцький антикорупційний центр", ГО "Інша жінка" та запрошена спікерка Катерина Щербак (сексологиня) були раді бачити вчителів, батьків та активних громадян на зустрічі.

Захід проводився за підтримки Шведського Ліберального фонду (SILC).

Щодо сексуальної освіти, ми піднімали питання: Що таке здорове сексуальне виховання? Чому масова культура настільки сексуалізована? Чому в Україні так мало професійних програм про сексуальність?

Ми говорили про сім'ю як першу середу формування сексуальності дитини. Про важливість обізнаності батьків та формування простору довіри між батьками та дітьми. Про те чому таємниці та табу формують нездорову зацікавленість дітей темою сексу.

Вдячні Оксані Гуйді (Голова Полтавської організації ГО " Рада жіночих ініціатив") за теплий прийом та чудову організацію, Юлії Цибульській (Керівниця інноваційних освітніх центрів Insha Osvita та doIT school, голова ГО Інша Жінка) за інноваційні ідеї в галузі освіти та Тарасу Деркачу (Журналіст в Кременчуцьке Громадське ТБ) за можливість говорити в прямому ефірі, цікаву бесіду та дорожні запитання.