Події

Що об'єднує Ольгу Фреймут та Іншу Жінку?

Як розповідає керівник освітнього центру Інша Освіта та голова ГО Інша Жінка, місія таких івентів – популяризувати сучасну освіту в Кременчуці та регіоні та робити її доступною.

«Ми будемо працювати над тим, аби освіта стала популярним трендом, бо цього потребує сучасний світ. Аби бути успішним, вчитися буде потрібно все життя», - наголошує Юлія Цибульська.

Також вона пояснює створення формату загальноміських освітніх заходів, що були запроваджені минулого року у Кременчуці:
«Вперше ми привезли Ніну Левчук до Кременчука – топ-менеджера компанії Google та людину, яка звикла виступати на площадках Києва, Одеси, країн Європи та США. Ніна збирала зали від 1000 осіб і це був наш виклик привезти її до міста, населення якого складає менше, ніж 250 тисяч жителів. Ми не знали напевно, чи зберемо ми навіть 300 осіб, але ми це зробили», - говорить Юлія Цибульська.

До речі, Інша Освіта та Інша Жінка також були соорганізаторами приїзду Маші Єфросиніної у Кременчук, подія, що зібрала 700+ учасниць. Третій спікер – Ольга Фреймут, жінка, яку знають як в Україні, так і за її межами. Жінка, що знає все про успіх на власному досвіді. Жінка, яку варто послухати.

«Щодо наших освітніх івентів, ми прискіпливо обираємо спікерів. Нас цікавлять лише успішні та знамениті. Бо ми щиро віримо у те, що навчитися успіху – та й взагалі справді навчитися, перейняти досвід, проаналізувати помилки - можна лише у тих, хто сам досяг успіху та володіє результатами. Людина набирається мудрості з віком. Тому що з віком приходить досвід. Ми ж пропонуємо набратися досвіду, не зістарившись. Ходіть на наші івенти та ставайте мудрішими, а ми будемо робити їх знову та знову», - підсумовує Юлія Цибульська.

До речі, члени громадської організації «Інша Жінка» мали унікальну можливість пообідати з Ольгою Фреймут - жінкою з перцем, як її називає голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська. Як говорила Маргарет Тетчер, якщо у чоловіка є характер - він відмінний хлопець. Якщо у жінки - її називають стервом. Ми вважаємо, що нам не вистачає жінок з характером.