Інша Жінка. Події

WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей

Ми надзвичайно раді анонсувати новий проєкт для жінок, який буде охоплювати 4 області в Україні.

Протягом 2023-2024 років у 5 громадах Полтавської області: Глобинській, Гадяцькій, Пирятинській, Лубенській, Миргородській він буде реалізований Інноваційні соціальні рішення за нашої організаційної підтримки.

Протягом дії проєкту ми зобов’язуємось надати можливості для вразливих категорій жінок, включаючи місцевих та ВПО, з проходження безкоштовного навчання, здобуття нової професії, отримання стартового інструментарію для початку роботи та комплексної допомоги у пошуку роботи, першого робочого місця чи відкриття власного бізнесу.

Також протягом дії проєкту передбачається відкриття офісів «Жіночий центр працевлаштування», де за нашої підтримки буде облаштовано та створене робоче місце для кар’єрної радниці, яка буде надавати консультативну та практичну допомогу жінкам, які будуть звертатися в рамках нашої діяльності.

——————

Проєкт «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з ГО «Інноваційні соціальні рішення».