ШВК. Зустрічі, заходи та події

Заняття волонтера з підобліковим Кременчуцького районного відділу пробації

16 вересня 2020 року волонтером пробації та Штабу волонтерів Кременчука від ГО Інша Жінка / Divergent Woman Інною Бутенко проведено чергову зустріч з неповнолітнім, який перебуває на обліку уповноваженого органу з питань пробації.

У ході заняття з неповнолітнім було опрацьоване внутрішнє відчуття провини за скоєний вчинок за допомогою арт-терапевтичної методики «Каракулі». В процесі спілкування Інна запропонувала неповнолітньому за допомогою паперу та олівців уявити собі образ, зобразити його експресивно та розповісти про свій малюнок, а саме чи вийшло передати задуманий образ, чи вийшло у нього що-небудь несподіване, і на що воно може бути схожим, що позначає обраний для малюнка колір.

«Наприкінці зустрічі підліток розповів про свої враження від творчого процесу. Мене дуже потішило, що він проводить аналіз, сприймає інформацію, яка доводиться до його відома, відповідально ставиться до виконання завдань та робить конкретні кроки для досягнення змін» - підвела підсумки волонтер Інна Бутенко (Инна Бутенко)


#ШВК #ПробаціяКременчук #Штабволонтерів #ІншаЖінка #ВолонтериПробації