ШВК. Звітність

26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням

Цю дату встановлено в 1987 році Генеральною асамблеєю ООН в рамках Десятиріччя боротьби з наркоманією та в знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво в цілях створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.

На передодні цього дня, 22 червня 2021 року для підоблікових Кременчуцького РВ пробації керівник Кременчуцького центру «Нове Небо» Проходов Володимир Миколайович провів захід щодо профілактики вживання наркотичних засобів.

Представник центру детально розповів присутнім про діяльність соціального закладу Нове Небо, про види наркотичних речовин, процес виникнення залежності та статистичні дані смертності в районі протягом останніх років. Повідомив про негативні наслідки вживання наркотичних та токсичних речовин, адже ці речовини спричиняють отруєння організму, призводять до психологічної та фізичної залежності, послаблюють волю, шкодять здоров’ю людини, а також скорочують її життя.

Володимир Миколайович відповів на чисельні питання та надав індивідуальні консультації тим, хто цього потребував.

«Боротьба з наркоманією наразі не втрачає своєї актуальності.  Реальна ціна вживання наркотиків – втрата власного здоров’я, здоров’я дітей, щастя близьких, шкода оточуючим і всьому суспільству. Саме Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотиків – це важлива нагода для підняття рівня поінформованості, особливо серед молоді, щодо негативного впливу наркотичних речовин на організм людини», – завершив захід Володимир Миколайович.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації