Бізнес-інкубатор. Події

Жінки та чорний піар. Вчимося захищати свою репутацію

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність.

На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації.

У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

В рамках цього проекту жінки мають змогу навчитися вести бізнес від діючих підприємниць та відвідати онлайн-лекції з топ-спікерами.

Про місію організації влучно говорить її засновниця Юлія Цибульська: «Я вірю в те, що жінка допомагає жінці, а не навпаки. Ми доводимо це власним прикладом. А успішні приклади наслідують. Тому моя супер-місія – створити та популяризувати тренд на працюючу, впливову, фінансово незалежну жінку, яка впевнено крокує по життю. Саме цим наразі займаюся"

Саме на запрошення Юлії, Олексій Купрієнко - засновник та керівник консультаційної агенції Underdog The Unlawyers з супер-командою проведе 3 відкриті онлайн-сесії для жінок про конфліктологію, технології чорного піару, цифрову безграмотність, персональні дані та кібербезпеку.

Навіщо це жінкам? Тому що впевнена, дієва, незалежна в думках, позиції, фінансовому стані Жінка, що впевнено йде кар’єрними сходами вгору чи створює власний бізнес - легка мішень для різного роду дискредитацій її особистості, професійних якостей. Для цього достатньо лише публічно осудити її за особисте життя, одяг, зовнішність, реакцію на певні події, позицію та розповсюдити це в соціальних мережах зі швидкістю світла за методом «екскременти та вентилятор».

Отже, як правильно діяти у випадках, коли всі проти тебе, коли ти є об’єктом сфабрикованих ситуацій, що дискредитують тебе, коли хтось вирішив знищити твою репутацію, як боротися з брудними інформаційними вкидами в Інтернет-простір поговоримо вже цього тижня. Запис ефірів у наступних відео
Навчальні сесії про бізнес