ШВК. Звітність

В Кременчуцькому районному відділі пробації продемонстрували соціальний ролик та обговорили актуальну тему

04 червня 2021 року до Міжнародного дня захисту дітей та дня Доброти і Милосердя: «Діти – наше майбутнє!» для неповнолітнього, який перебуває на обліку ювенальної превенції представлено перший соціальний анімаційний ролик «Як Жека не потрапив за ґрати», створений за підтримки нідерландсько-українського проєкту експертної допомоги «МАТРА», в якому розповідається про перевиховання правопорушників на пробації, що є альтернативою тюремному ув'язненню. До участі у заході залучено інспектора сектору ювенальної превенції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області лейтенанта поліції Аліну Мухомор.

Додатково обговорили актуальну проблему домашнього насильства, оскільки вкрай важливо, щоб підліток якомога раніше вмів розпізнавати домашнє насильство, знав, яких форм воно буває, та чітко розумів алгоритм дій – що робити, куди звернутися за допомогою, та які наслідки у вигляді відповідальності за його вчинення.

Працівник поліції в свою чергу наголосила про формування у неповнолітнього відповідальності за вчинені діяння, правомірної поведінки та здорового способу життя

Дивіться ролик за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=VphC36-qZXo

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації