ШВК. Зустрічі, заходи та події

Офіційна презентація Print studio «My Space» у Полтаві

3 червня громадська організація Інша Жінка / Divergent Woman завітала на екскурсію до ГС "Соціальне підприємство "Навчально-виробничий центр" у Полтаві. Зараз тут створюють одяг на замовлення навіть для світових брендів.

Навчально-виробничий центр - це швейний цех, де навчають і працевлаштовують жінок з місць позбавлення волі, з центрів адаптації, ВПО і просто жінок, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Також мали честь бути присутніми на офіційній презентації Print studio «My Space» у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.

«My Space» - перший напрямок діяльності соціального підприємства на Полтавщині, що працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства у Полтавській обл.
Колектив Print studio «My Space» - це жінки, які здобули навички графічних редакторів і вміло створюють принтування об’єктів на текстильній продукції (світшоти, еко сумки, футболки, маски, рюкзаки, тощо).

На офіційному відкритті була представлена перша колекція текстильної продукції з нанесенням принтів від студії My Space. Дефіле відбулося за участі модельної агенції Школа MarGo м. Полтава та жінок, постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства – клієнток Притулку для жінок БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope»

Соціальна місія підприємства - це забезпечення трудової зайнятісті, розвиток підприємництва і сприяння економічній незалежності жінок, що постраждали від домашнього насильства.

Тепер кожен може підтримати розвиток соціального підприємництва, замовивши товари і послуги у Print studio "My Space" за адресою: м. Полтава, вул. Сапіго, 3. Тел. 066 532 29 07

Висловлюємо вдячність виконавчому директору БО «Світло надії» Дрозд Роману за запрошення!

#іншажінка #divergentwoman