Досить!

Волонтерками ГО «Інша Жінка» була надано адресну допомогу речами

Що змушує жінок відмовлятися від своїх дітей?

Сьогодні, разом з волонтерками ГО «Інша Жінка», відвезли в одну установу, що знаходиться під Кременчуком, дитячі речі. Наразі тут перебуває 7 жінок та 7 дітей (від 1 до 10 міс). Ці жінки потрапляють сюди за направленням соц служб, коли мають намір відмовитись від дитини у пологовому. Тут можуть безкоштовно жити, харчуватись до досягення дитиною 1,5 років - утримання установи забезпечує обласний бюджет.

Більшість з жінок не працюють, а знаходяться у майже постійних декретах. Освіти не мають. Якщо працюють, то несистемно та періодично.

Вони просто живуть тим життям, яким живе їх найближче оточення. Бо так зрозуміліше та простіше.

Вирішили, що будемо поступово це змінювати. Працювати доведеться зі свідомістю - бо це єдиний шанс відкрити дорослій людині очі на можливості, якими вона може скористатися. І що ці можливості - це не лише матеріальна допомога від держави чи виплати на дітей, безкоштовне житло, пайки, інші дотації тощо. Тим більше, коли ми говоримо про дорослих працездатних людей, які свідомо не працюють…

Відтепер раз на тиждень з ними буде працювати наш волонтер-психолог - @inna__butenko
Мета зустрічей, аби через 3 місяці ці жінки:

  • зрозуміли, що єдина відповідальна людина за іх власне життя та життя іх дітей - вони самі
  • знайшли нові змісти для життя, один з яких - робота як джерело постійного доходу
  • навчились дуже базовим навичкам фінансової грамотності, аби зароблених в майбутньому (чи отриманих у вигляді допомоги) коштів вистачало на не лише власні потреби, але й потреби дітей

Загалом, можу констатувати, що центр розвивається. За рік було встановлено охоронну сигналізацію, закуплена техніка, ноутбуки та електроні книги для навчання жінок, що знаходяться в установі, за обласний кошт.

Також установа може приймати постраждалих від домашнього насильства - але наразі жодної в ньому не має.

Працюємо над тим, аби жінки мали безпечне житло та захист спільно із заступницею голови ОДА Катериною Рижеченко, завдяки якій справи рухаються значно швидше та якісніше

Також сьогодні, за участі та в партнерстві голови ГО «На крилах надії України» Анни Мороз, сформували пакети та коробки допомоги речами та відправили за 4 адресами у Кременчуці.

Долучитися може кожний та кожна. Приймаємо речі, допомогу у вигляді доставки речей, контакти тих, кому ця допомога потрібна найбільше.
Наразі потрібні жіночі речі великих розмірів 46-48 та взуття жіноче тепле, куртки.

Дякуємо за небайдужість нашим @svitlana.mandrychenko @mariia_vong !

#іншажінка #divergentwoman #депутатцибульська
Допомога речами