Інша Жінка. Події

ГО "Інша Жінка" запрошує на відкрите заняття з цифрової грамотності у Кременчуці

Вже цього тижня, у суботу, 27 березня о 15:00 громадська організація "Інша Жінка", в рамках Європейського тижня цифрової грамотності, за ініціативи МінЦифри, запрошує на відкрите заняття з цифрової грамотності у Кременчуці для всіх, у кого є проблеми у взаємовідносинах з гаджетами чи комп'ютерами

В програмі відкритого заняття, що триватиме 2 години, буде про наступне:
- робота з пошуковою системою Google та інші секрети пошуку інформації, роботи з браузерами
- електронна пошта та використання інших онлайн-сервісів
- оплата послуг онлайн (комунальні, інтернет-покупки)
- основи кібербезпеки - як захистити свої персональні дані та не стати жертвою кібер-злочинців

Реєстрація за телефоном 067 488 85 75, з 09:00 до 20:00 Місце проведення - школа ІТ-освіти doIT school, вул. Соборна 15/42 ТЦ Мега 4 поверх

Більше про ініціативу: Європейський тиждень цифрової грамотності - Це щорічний захід, який проводиться по всій Європі у школах, університетах, громадських центрах, бібліотеках тощо, спрямований на те, щоб навчити людей цифровим навичкам. За останні 10 років до нього долучилось більше, ніж 1 300 000 учасників.

Хоч ми і багато говоримо про важливість цифрової грамотності, цифрових компетентностей та навичок, все ж на сьогодні 53% громадян України не володіють ними в достатньому для сучасного життя обсязі.

До речі, ви можете перевірити свій рівень володіння цифровими навичками в Цифрограмі на порталі Дія від Міністерство цифрової трансформації України (https://osvita.diia.gov.ua/digigram)

ншажінка #divergentwoman