ШВК. Корисна інформація. Новини

Кременчуцький центр реабілітації дітей з інвалідністю поповнився сучасним розвиваючим обладнанням для соціалізації вихованців

Завдяки «Громадському бюджету Кременчука» колектив Кременчуцького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю реалізував свою багаторічну мрію, отримавши інтерактивне обладнання для соціалізації своїх вихованців.

Як зазначає автор проєкту "Створення інтерактивного простору для соціалізації дітей з інвалідністю" психолог закладу Ірина Клепач, наразі інтерактивне обладнання закуплено та встановлено в закладі. Цей сучасний розвивальний інструмент призначений для розвитку або відновлення рухової, інтелектуальної та емоційно-вольової сфери.

Ірина Клепач підкреслює, що у дітей дана система асоціюється з чарівним килимом або живою підлогою, і зовсім не асоціюється з нудним навчанням. За допомогою вбудованої програми датчиків, зображення немов «оживає» на будь якій поверхні, чи то підлога, або стіна.

Інтерактивна підлога реагує на кожен рух людини. Таким чином, заняття проводяться в вигляді веселої і захопливої гри. Серед ефектів, що йдуть в комплекті, є різноманітні ігри, в які діти з задоволенням будуть гратися в вільний від занять час. Заняття з інтерактивним обладнанням сприяють розвитку великої і дрібної моторики, загальної рухливості, психологічному розвантаженю, стимуляції психомоторного розвитку.

Нагадаємо, цього року з 3 листопада на сайті Кременчуцької міської ради https://kremen.pb.org.ua/ буде відкрито Інтернет голосування, шляхом якого обиратимуться проєкти-переможці «Громадського бюджету 2020». Триватиме голосування до 23 листопада. Тож до цього часу у кременчужан є шанс ознайомитися з громадськими ініціативами та обрати серед них кращі.

За даними сторінки Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради