ШВК. Ініціативи та соціальні проєкти
Архів ініціатив

Доставляємо продуктові набори для літніх людей 60+

ЩО за ініціатива? 
Ініціатива від ГО "Інша жінка" стосується опіки тих, хто дійсно потребує термінової допомоги - це самотні літні люди, люди з інвалідністю, найбільш незахищені громадяни.

Наше завдання в тому, аби:
- віднайти та поставити на облік у службах соціального захисту максимальну кількість людей, які справді потребують захисту та допомоги
- надати АДРЕСНУ допомогу найвразливішим верствам населення
- ПОІНФОРМУВАТИ людей про діяльність територіальних центрів соціального захисту та про варіанти допомоги
- розвивати свідоме сусідство та привернути увагу до проблеми 

ХОЧУ допомогти, що робити?

Є декілька варіантів допомоги:

1. Надати інформацію про таку людину. Якщо Ви знаєте, що поряд з вами живе старенький самотній сусід чи сусідка, людина з івалідністю та їм точно потрібна допомога, візьміть телефон та зателефонуйте на15-63. Це - Служба мера, зараз вона працює цілодобово 24/7. Повідомте адресу людини та поясніть ситуацію, що склалася. Все, ви вже допомогли, дякуємо! Ваша заявка буде передана в один іх двох міських територіальних центрів соціального обслуговування (Автозаводський та Крюківський) та цими людьми будуть опікуватися вже соціальні працівники.
ЩО значить опікуватися?
Це означає, що до цих людей двічі на тиждень будуть приходити соціальні працівники та виконувати побутову роботу (прибирання, готування їжі, купівля продуктів, ліків - АЛЕ за рахунок пенсії чи іншої допомоги, що виплачується цій людині)


2. Маєте власне авто та готові один-два рази на тиждень допомагати у доставці продуктових наборів та необхідного? Долучайтеся до чату (прямо з цього сайту) та допомагайте своєю участю. Важливо! Доставка наборів відбувається виключно у супроводі соціального працівника, волонтеру необхідно мати засоби захисту (маска, перчатки, дезинфектор)

3. Нагодуйте тих, хто не має навіть   хліба. Під час закупівлі продуктів додому, за можливості, придбайте продуктовий набір з найнеобхіднішим (овочі, мука, цукор, олія, крупи, макарони, чай, лимони тощо) та передайте в один із територіальних центрів соціального обслуговування (адреси нижче). Ви точно не залишите голодними одну вдячну вам людину.

ЧОМУ потрібні продуктові набори? 
Ці люди, зазвичай, мають мінімальну пенсію та не мають мобільних телефонів. У світі технологій та онлайну їм важко навіть попросити про допомогу або викликати лікаря вчасно. Часто  немає грошей, аби придбати хліб. Тому цим людям не тільки зараз, а завжди потрібна наша допомога.

ЦЕЙ ПРОЕКТ лише на період карантину?
Ні! Ми розробили такий механізм ефективної влаємодії служб соціального захисту, волонтерів, бізнесу та влади, аби кожна та кожний не залишились поза увагою. Аби на вулицях не залишилось людей, які просять милостиню. Аби цими людьми і надалі змоги опікуватися спеціально створені для цього служби, спеціально підготовлені для цього люди та ті, хто готовий допомогти зробити їх старість гідною.

Територіальні центри соціального обслуговування:

Крюківський район 
Адреса: вул. Івана Приходька, 90
097 330 65 78

Автозаводський район 
Адреса: проспект Свободи, 130
067 239 66 39

Контактна особа- координатор проекту:
Інна Бутенко

ГО "Інша Жінка"