ШВК. Корисна інформація. Новини

Давайте подаруємо дітям, які залишилися без батьківського піклування, щастя зростати в сім`ї

Давайте подаруємо дітям, які залишилися без батьківського піклування, щастя зростати в сім`ї.

Забезпечити кожній дитині гідне життя — першочергове завдання дорослих: батьків, найближчого оточення, відповідних служб. Можливо, серед мешканців м. Кременчука є люди, які хочуть створити прийомну родину, дитячий будинок сімейного типу або надати дитині послугу патронату, отримавши всебічну підтримку з боку Кременчуцької міської ради. Якщо ви не байдужі до сирітської долі та маєте бажання взяти дитину у родину, звертайтесь до фахівців Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: м. Кременчук, вул. Академіка Маслова, буд. 15/4, тел. 75-85-65, 096-728-42-08

Альтернативою біологічній родині може слугувати, наприклад, ПРИЙОМНА СІМ`Я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за винагороду взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитина у цьому випадку не втрачає свого статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Утримання дітей здійснюється за рахунок державного бюджету.

Мрієш про велику родину – створи ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ. Це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менше як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У такій сім’ї може виховуватися не більше 10 дітей. Дитина не втрачає свого статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Утримання дітей здійснюється за рахунок місцевого бюджету. Батьки-вихователі також отримують грошове утримання з місцевого бюджету.

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ – це послуга для дитини, тимчасовий догляд, виховання та її реабілітація в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Патронатні вихователі отримують від держави кошти на утримання дитини (соціальну допомогу) та відповідну заробітну плату (грошове забезпечення).

Тож, давайте не будемо байдужими та відстороненими від проблем дітей, які залишилися без батьківського піклування і разом подаруємо їм щастя зростати в сім`ї, адже це найцінніше, що може бути в житті кожної людини!

https://www.kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=17819
Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді