ШВК. Звітність

Проводимо соціально-виховну роботу із залученням волонтера пробації

22 червня 2021 року Інною Бутенко, волонтером пробації та Штабу волонтерів Кременчука від громадської організації «Інша Жінка» з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Кременчуцького відділу, обговорено тему: «Контроль власної поведінки та відповідальність за свої вчинки».

Інна розповіла, що працюючи з людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, важливо розуміти два аспекти. Перший - ніхто ні в чому не винен, є вибір і кожен має на нього повне право. Розуміти і приймати людину такою, якою вона є, з усією його життєвою історією. Другий аспект - нікого не жаліти. Жалість-це токсичне почуття, яке призведе людину до ще більшого руйнування. Чітко усвідомлювати, що за свій вибір кожен нестиме відповідальність.

Присутні жваво обговорювали пережиті приклади з власного життя де їм вдавалося брати відповідальність за свої вчинки, або навпаки.

«Я ніколи нікого не вчу. Я вчуся разом з кожним. Вчуся приймати. Вчуся розуміти вчинок, життєвий процес, особисту історію кожного. Соціалізація і адаптація в суспільстві, вміння аналізувати свої вчинки і робити висновки, брати відповідальність за те, що відбувається в своєму житті, стати зрілою особистістю - це головні завдання, які доношу в цих групах», завершила зустріч волонтер пробації Инна Бутенко

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації