Інша Жінка. Події

Зустріч проєкту Досить! для представників громади смт. Козельщина

11 січня 2021 року для представників громади смт. Козельщина відбулася інформаційна зустріч проєкту Досить!, що реалізується громадською організацією «Інша Жінка» у Полтавській області.

Старший інспектор відділення зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції м. Кременчука Максим Оченаш розповів присутнім про види домашнього насильства, про відповідальність за його вчинення та куди слід звертатися по допомогу.

Головний юрист Козельщинського бюро правової допомоги Ілона Свистун повідомила про те, що звернувшись до фахівців центру з надання БВПД постраждалі від домашнього насильства можуть безкоштовно отримати кваліфіковану правову допомогу.
«Дуже важливо не замовчувати будь-які прояви насильства та не залишатися байдужим!» - такими словами завершила свій виступ Ілона.

Психолог Марія Гаврилець акцентувала увагу на тому, що найчастіше свідками насильства стають діти і це завдає непоправної шкоди їхньому психічному здоров'ю. Саме тому важливо піклуватися не тільки про фізичне, а й психічне здоров'я кожної людини. Звертатися за консультацією до психолога - не соромно, навпаки. Він допоможе впоратися з великим спектром проблем та життєвих труднощів.

Висловлюємо вдячність Тетяні Марченко і Колісніченко Юлії Юріївні за допомогу в організації та проведенні заходу.
Smart Простір - місце для спілкування і навчання, що вражає сучасністю і красою. Дякуємо за гостинність 🤝

Якщо ви знаєте людей, які потребують допомоги, будь ласка, повідомте їм наші контакти:
Тел. 050 149 70 63
https://www.divergentwoman.com/enough

#скажидосить #іншажінка #патрульнаполіціякременчука #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука