Досить!

Участь у форумі “Стоп насильство” в Диканьці

В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” територіальні громади Полтавщини проводять інформаційні кампанії для жінок та молоді з метою привернення уваги до теми насильства в сучасному світі.

🗓️ 30 листопада на один з таких заходів — форум “Стоп насильство” в Диканьці — була запрошена і представниця нашої громадської організації Каріна Булавіна


Про що розповідали ❓

🔸Каріна Булавіна під час свого виступу на форумі розповідала про роль громадської організації в підтримці жінок, які постраждали від домашнього насильства. Також поділилася особливостями співпраці з національною поліцією і діючими проєктами, які направлені на підтримку та захист у випадках насильства.


🔸Старший дільничний офіцер Одинець Олександр Васильович надав інформаційні дані щодо статистики випадків домашнього насильства в Диканській громаді.

🔸Начальниця Служби у справах дітей Кудінова Ірина Миколаївна зупинилася на захисті прав дітей і розповідала про реальні випадки домашнього насильства, коли їх учасниками є діти.

🔸Провідний бібліограф Диканської публічної бібліотеки Гірняк Ольга Євгеніївна зробила огляд книг, автори яких розповідають про реальні історії насильства, діляться особистими переживаннями та думками суспільства з приводу актуальної тематики.

🔸В кінці форуму модератор - фахівчиня з психосоціальної підтримки мобільної команди відокремленого підрозділу некомерційної гуманітарної організації INTERSOS - Інна Рокотянська зачитала історію про синю стрічку, яка стала символом протидії насильства над дітьми і запросила всіх присутніх приєднатися до флешмобу "Синя стрічка".

Дуже вдячні організаторам форума за запрошення та сподіваємось на подальшу активну співпрацю та партнерство 🤝

#іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Наші новини