Інша Жінка. Події

Жінка в сучасному суспільстві. 07.02.2022 – Tallinn

Статус жінок акумулює в собі особливості соціально-політичного устрою країни, рівень її економіки, культури, управління, правових норм, він чутливо реагує на глибинні зміни в усіх сферах, у суспільній свідомості, ціннісних орієнтаціях

Як і в усі епохи, нині повсюдно ведуться суперечки про роль жінки в суспільстві, її соціальне становище і покликання.

Однією з характерних ознак розвитку світового співтовариства в останні десятиліття є посилення уваги до жіночих проблем.

Про це, зокрема, свідчать визнання прав жінок як винятково важливої складової частини прав людини, розробка та прийняття Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації жінок (1979), проголошення ООН Міжнародного року жінки (1975), проведення міжнародних та всесвітніх конференцій, присвячених розгляду питань становища жінок у суспільстві, підтримується прогресивний спосіб розв'язання проблем поєднання материнства і зайнятості в суспільному виробництві, сімейних обов'язків і участі в громадському житті.

Одним із дійових інструментів реалізації такого підходу до розв'язання актуальних проблем жіноцтва є соціальна робота.

Здійснювані в процесі соціальної роботи систематичні, різноманітні заходи спрямовані на те, щоб полегшити адаптацію (пристосування) особи до суспільних норм, допомогти їй розвинути, реалізувати і реабілітувати життєві сили, забезпечити гідне існування і самоутвердження.

Саме ролі жінки у вирішенні багатьох складних питань її приватного і суспільного життя присвячене новоутворене обїєднання жінок під назвою Divergent Women м. Таллінн

Метою організації є:
  • сприяння становленню ґендерної рівності.
  • попередження та боротьба з насильством щодо жінок та насильством у сім'ї,
  • сприяння самозайнятості жінок.
  • популяризація самоосвіти серед населення, з акцентом на жінок.
  • покращення психічного та фізичного стану жінок.
  • розвиток волонтерства та підтримки.
Якщо тебе цікавить розвиток, реалізація своїх навичок, активна життєва позиція - ми чекаємо на тебе

Керівник громадської організації Divergent women в Естонії

Пузиревська Єлизавета, 34 роки.

Родом із м. Кременчук, Україна. На даний момент проживає в м.Раквере
Своїми завданнями Єлизавета вважає :
  • підтримку та реалізацію концепції усвідомленого особистісного зростання.
  • вивчення, формування та впровадження механізмів ресурсної підтримки програм захисту жертв насильства;
  • підвищення бізнес-компетенції серед жінок-підприємців.
  • розробка та впровадження адаптованих додаткових загальноосвітніх програм, що сприяють соціально-психологічній реабілітації жінок;
«Жінка може все! Для неї немає нічого неможливого!
Я знаю це з власного досвіду!» Є. Пузиревська .
_____________________________________________
Ініціатор та голова жіночої організації «Divergent women» в Україні
Юлія Цибульська про ідею створення організації говорить так. :

«Бути незалежною та самостійною жінкою складно. Коли є власна думка та розуміння того, що для власного успіху тобі потрібна насамперед сильна ти.

Я хочу допомогти іншим жінкам стати сильнішими, фінансово незалежними та впливовими.
Ми можемо, звичайно, поодинці досягати мети, але разом значно легше, швидше, ефективніше, потужніше і відчутніше для всього суспільства.

Бо соло не насвистіти цілий оркестр, згодні? Якщо є наснага працювати, а не залежати від інших, якщо виникає внутрішній опір, коли хтось нав'язує стереотипи і змушує курсувати лише у форватері суспільних чи власних переконань, якщо в себе віриш тільки ти, ти точно одна з нас .»

Наші героїні Єлизавета і Юлія організували всоєрідну виїзну акцію для українських жінок, що включає : круглий стіл на актуальну тему , знайомство з українською громадою Естонії , зустріч з представництвом суспільних рухів, політичних партій , що опікуються темою ролі жінки в сучасному суспільному житті , що відстоюють право жінки
Перша така тепла зустріч відбулась в Культурному осоередку АУОЕ за участю керівників об'єднання українців Естонії , журналіста , жінок, хто зміг успішно адаптуватись в естонському середовищі і реалізувати себе, як творча особистість.

Програма перебування молодих жінок з України в естонській столиці досить обширна . Не зважаючи на обмежені умови , нашим землякам безумовно є що побачити і про що почути тут в дружній балтійській країні, аби , затим, поділитись своїми враженнями вдома, на батьківщині.

Щиро бажаємо нашим гостям реалізувати всі свої сподівання , а , затим , ще і ще раз приїздити до Естонії в любий зручний час , тут кожного з них ми радо зустрінемо !

Любов Лаур, від імені АУОЕ

#іншажінка #divergentwoman