ШВК. Зустрічі, заходи та події

Благодійний Забіг «STEEL RUNNERS Kremenchug Half Marathon» відбувся

Благодійний Забіг «STEEL RUNNERS Kremenchug Half Marathon» у підтримку Полтавського обласного відділення дитячої онкогематології відбувся!

На дорозі до колишніх очисних споруд в Малій Кохнівці о 06:30 розпочався благодійний забіг «STEEL RUNNERS Kremenchug Half Marathon».
Понад 100 учасників мали змогу пробігти свої 5, 10, 15 або 21,1 км в компанії друзів і однодумців.
Усі зібрані кошти з оплати учасників (понад 20 тисяч гривень) підуть на підтримку Полтавського обласного дитячого відділення онкогематології.

Висловлюємо подяку від усього серця!
Організаторам, волонтерам та усім, хто допомагав: Виталий Смирнов, Татьяна Ященко, Кристина Смирнова (Kristina Smirnova), Ольга Ляшенко, Taras Danchenko, Тетяна Алексенко, Николай Усков (Nikolay Uskov), Игорь Исаев, Дмитрий Зубов
Вибачте, якщо когось не знайшла та не відмітила.
Спонсорам: Гурман Family, Кременчугский ТелеграфЪ, New York Street Pizza, Магазин піротехніки 1001Салют

Ми вдячні кожному та кожній із учасників пробігу за те, що знаходите сили, час, і ресурси допомагати іншим, не зважаючи на обставини.

Ранок 20 червня видався дуже активним і насиченим на емоції. Забіг, який перетворився на свято людяності, фізичного здоров'я, дружньої підтримки та допомоги іншим, ще неодноразово буде зігрівати мене у спогадах.
Коли об'єднуються дивовижні люди, які прагнуть змінити цей світ на краще, Вони обов'язково створюють події, які вражають та надихають!
Виталий Смирнов і Татьяна Ященко безмежно Вами пишаюся й дякую за все, що Ви робити, допомогаючи тим, хто цього потребує.

З повагою до кожного читача, Штаб волонтерів Кременчука і Інша Жінка / Divergent Woman

#Штаб_волонтерів_Кременчук#Іншажінка
#Почуйтишу#SteelRunnersKremenchug