Інша Жінка. Події

Тренінги з політичної освіти від Інша Жінка

Якщо від слів політика, політики, депутати вам трішки зле та ви не сприймаєте будь-яку інформацію про це зовсім, це не означає, що політика прямо не впливає на ваше життя. Політика встановлює правила вашого життя, як от реєстрація новонароджених, соціальна допомога, пільги, розмір податків, правила ведення бізнесу, строк відпустки. Тому якщо ви повністю байдужі до цієї теми, все ж таки радимо змінити свої погляди та оволодіти хоча б елементарною грамотністю для того, аби правильно обирати людей, які будуть представляти ваші особисті інтереси та робити ваше життя краще.

ГО "Інша Жінка" вирішила робити цикл освітніх івентів на політичну тематику для того, аби ви отримали свою порцію знань та розуміння, бо саме ви і є суб'єктом політичного процесу в тому числі.

Перший наш захід був присвячений виборам до Верховної ради України.

Кожний та кожна з нас має право вибору. Це - конституційна засада, що гарантована державою. 21 липня ми обирали депутатів та депутаток до найважливішого законодавчого органу нашої країни, як парламентсько-президентської республіки. І до цього підготувалися також.

Ми запросили спікерку-правозахисницю, експертку з права, членкиню ГО «Інша Жінка» Єнокян Каріну Маісівну, помічника адвоката та розказали про: - народний депутат України - функції та повноваження. Аби вам не обіцяли зайвого - зона відповідальності нардепів та парламенту - хто кого призначає та на що впливає. Аби ви розуміли, хто має відповідати - законотворча діяльність - коротко про те, як приймаються закони та який механізм їх реалізації. Аби ви знали, хто дійсно хоче змін, а хто саботує прийняті рішення

І пам’ятайте: якщо ви не цікавитесь політикою, не означає, що вона не буде стосуватися вас. Впливаємо на ситуацію в країні разом!