Опоненти вдаються до сексистської реклами, щоб «очорнити» кандидата чи кандидатку. Партії дивують «креативом», радячи дівчатам шукати женихів у виборчих списках, а основою для «чорного піару» проти кандидаток із однаковим успіхом може стати цькування як тих, у кого немає дітей, так і тих, хто при надії…
50% аналізували особливості передвиборчої кампанії в регіонах.
У Рівному місцевим жителям у центрі міста роздавали пакунки з розфасованими курячими яйцями. На кожному – наліпка зі світлиною заступника міського голови Віталія Германа із написом «Герман з яйцями». Посадовець із такої оказії неприємно здивувався.
Адвокатка й голова «Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Христина Кіт наголошує, що ця «реклама» – сексистська, причому як щодо чоловіків, так і щодо жінок.
«Щодо жінок, тому що існує стереотип, що жінки не можуть брати участь у політиці, бо вони без яєць. А чоловіки, відповідно, можуть, бо ж мають «сталеві яйця», їм усе вдається. Я знайшла чудову роботу, яка перемогла на конкурсі ілюстраторів «Жінка в медіа», – розповіла адвокатка під час дискусії «Насильство – #НеЦінаПолітики для жінок», продемонструвавши ілюстрацію Надії Міцкевич, яка є карикатурою на таку риторику щодо здатності чи нездатності жінок ухвалювати політично важливі рішення.
![](https://50vidsotkiv.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot_1.jpg)
За словами Христини Кіт, до спритних «роздавачів» яєць потрібно було викликати поліцію.
«Мав би бути складений протокол про вчинення адміністративного правопорушення через порушення порядку ведення передвиборчої агітації, а саме – поширення матеріалів, які мають ознаки сексизму та дискримінації. Адже у нас у Виборчому кодексі передбачено пряму заборону на таку агітацію», – нагадала Христина Кіт.
Читати статтю повністю - https://50vidsotkiv.org.ua/mistsevi-vybory-2020-seksyzm-yak-element-chornogo-piaru/?fbclid=IwAR36adnbT1_Pmyj9J4Cv0jwoMzNzK479vVpWLKcpDYcGaGvfHDUsKnyEWqU