Інша Жінка. Корисна інформація

Місцеві вибори-2020: Сексизм як елемент «чорного піару»

Робота Надії Міцкевич, яка здобула перемогу в конкурсі ілюстраторів «Жінка в медіа» 

Опоненти вдаються до сексистської реклами, щоб «очорнити» кандидата чи кандидатку. Партії дивують «креативом», радячи дівчатам шукати женихів у виборчих списках, а основою для «чорного піару» проти кандидаток із однаковим успіхом може стати цькування як тих, у кого немає дітей, так і тих, хто при надії… 

50% аналізували особливості передвиборчої кампанії в регіонах.
У Рівному місцевим жителям у центрі міста роздавали пакунки з розфасованими курячими яйцями. На кожному – наліпка зі світлиною заступника міського голови Віталія Германа із написом «Герман з яйцями». Посадовець із такої оказії неприємно здивувався. 

Адвокатка й голова «Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Христина Кіт наголошує, що ця «реклама» – сексистська, причому як щодо чоловіків, так і щодо жінок. 

«Щодо жінок, тому що існує стереотип, що жінки не можуть брати участь у політиці, бо вони без яєць. А чоловіки, відповідно, можуть, бо ж мають «сталеві яйця», їм усе вдається. Я знайшла чудову роботу, яка перемогла на конкурсі ілюстраторів «Жінка в медіа», – розповіла адвокатка під час дискусії «Насильство – #НеЦінаПолітики для жінок», продемонструвавши ілюстрацію Надії Міцкевич, яка є карикатурою на таку риторику щодо здатності чи нездатності жінок ухвалювати політично важливі рішення. 


За словами Христини Кіт, до спритних «роздавачів» яєць потрібно було викликати поліцію.
«Мав би бути складений протокол про вчинення адміністративного правопорушення через порушення порядку ведення передвиборчої агітації, а саме – поширення матеріалів, які мають ознаки сексизму та дискримінації. Адже у нас у Виборчому кодексі передбачено пряму заборону на таку агітацію», – нагадала Христина Кіт.

Читати статтю повністю - https://50vidsotkiv.org.ua/mistsevi-vybory-2020-seksyzm-yak-element-chornogo-piaru/?fbclid=IwAR36adnbT1_Pmyj9J4Cv0jwoMzNzK479vVpWLKcpDYcGaGvfHDUsKnyEWqU