Досить!

Візит в Солоницівську громаду

Завершуємо робочий тиждень звітом про виїзд в Солоницівську громаду Харківської області в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей, яку реалізуємо разом з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Залишається ще одна зустріч з дівчатами та починаємо другий етап нашого проєкту — навчання учасниць трьом прикладним професіям - майстер манікюру, майстер-перукар та майстер з пошиття одягу - реєстрація на який вже відкрита, тому не зволікайте, а скоріш звертайтесь до представників своєї громади або до нас у приватні повідомлення і ми надамо всю докладну інформацію.

Зустріч з учасницями Солоницівської громади пройшла дуже продуктивно. Дівчата робили медитації та тілесні практики для створення належного настрою, займалися флоротерапією, познайомилися з роботою онлайн-платформи Досить, поспілкувалися с психологинею, співробітниками патрульної поліції, коучем та кар’єрною радницею, а також трошки перепочили на смачному кава-брейку. Час пройшов дуже швидко, але позитивні враження отримали всі присутні!

Наша команда спікерів цього разу:
✔️ психологиня Юлія Карпенко
✔️ співробітники Патрульна поліція Харківської області:
- інспектор відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області – лейтенант поліції Дядюк Тетяна
- старший лейтенант поліції Клименко Дмитро
- старший лейтенант поліції Поліщук Олександр
✔️ коуч Каріна Булавіна
✔️ кар’єрна радниця Ганна Дем'яненко

Після зустрічі отримали від учасниць дуже надихаючий зворотній зв'язок:
— Дякуємо вам за захід та атмосферу, що ви створюєте! Вдалось розслабитись, трошки відволіктись та відпочити від щоденної метушні та проблем сьогодення.
— Ми вдячні вам за те, що приділили нам увагу. Почуте спонукає до роздумів: про себе, процеси в сім'ї та житті в цілому. Чи приїдете ще?

Дякуємо всім учасницям за активність та позитивний настрій! Бажаємо кожній реалізувати свої плани та наміри і не зупинятися на досягнутому! У вас точно все вийде!


Наш проєкт триває! Підписуйтесь на нашу сторінку, щоб першими бути в курсі всіх наших новин!

Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Зустрічі з жінками в ТГ