Блоги Інших

#згадативсе Інна Бутенко

Инна Бутенко говорила про жінок у політиці. Через що прийшлося пройти нашим #іншажінка під час місцевих виборів. Коли купа незнайомих людей кидають брудом лише через те, що ти - амбітна, красива, незалежна, розумна, готова заявити про те, що «так, я йду в політику, мені цікаво приймати участь у тих процесах, які впливають на моє життя. І я не хочу нити, що все погано, я докладу зусиль до того, аби стало добре. Це - моє життя і я також маю на це право»

Серед хейтерів організації було багато жінок. Жінок, які спотворювали інформацію про нас, про нашу діяльність, маніпулювали, розповсюджували ганебні, чорні, як найтемніша ніч, дописи, з присмаком власних суб’єктивних суджень та емоційно прикрашених чутками, вигадками, відвертим фейком.

Ми це пройшли також разом. Не зламались, тому що були готові до цього, як і до того, що працюючим жінкам в політику зась. Це - місце чоловіків, бо «берегині» повинні займатися іншим.

Інна, досвідчений та дипломований психолог, точно знає, як допомагати жінкам сформувати ту внутрішню силу, яка дозволить протистояти усім. Почути власний внутрішній голос, віднайти себе, стати собі другом - це робота, яку за вас не виконає ніхто.

Саме це почуття дозволяє не терпіти знущання над собою, розвертатися на 180 градусів та йти звідти, де тебе не поважають. І це потрібно виховати в собі, якщо хочете жити своє життя. А не те, яке вам заготоване суспільними стереотипами.

Як завжди, Інна була переконлива у своєму відео про центр особистісного розвитку White Garden. Плекайте себе в правильному оточенні, дівчата

Доєднуйтесь до сильних, розумних, енергійних дівчат, які не конкурують, не висміюють, не пліткують про вас, тому що все це їм не цікаве. Ми живемо дещо чоловічим життям (в категорії суспільного менталітету): нам цікаві результати, проєкти, команди, співпраця, фінансова незалежність, цікава робота та насичене життя.

#іншажінка #divergentwoman
Блог Інни Бутенко