ШВК. Звітність

Дистанційний пункт доступу до ЮВПД для клієнтів пробації Кременчуцького відділу

23 листопада 2021 року головний юрист відділу Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альона Макаренко провела інформаційну годину для клієнтів Кеменчуцького районного відділу філії “Центр пробації” в Полтавській області на тему: “Порядок та умови надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги”.

Головним юристом Альоною Макаренко повідомлено присутнім, що будь який громадянин України та особи, які легально перебувають на території України мають право на отримання безкоштовної первинної правової допомоги. Право на отримання безкоштовної вторинної правової допомоги мають окремі категорії осіб, визначені Законом України “ Про надання безплатної вторинної правової допомоги”. В першу чергу, це малозабезпечені громадяни та особи з інвалідністю, дохід яких не перевищує встановлений Законом, ветерани війни, внутрішньо переміщенні особи, діти, особи, потерпілі від домашнього насилля або насилля за ознаками статі та інші категорії, визначені Законом. Для підтвердження права на отримання безоплатної вторинної допомоги необхідно надати відповідні документи.

Правову допомогу можна отримати в Кременчуцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:
м.Кременчук вул. Небесної Сотні,54; тел.: (0536) 75-75-20, 0635089705.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя — вихідний.

#ШтабволонтерівКременчука #іншажінка #ПробаціяКременчук #ВолонтериПробації #БВПДКременчук