Цього тижня в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей разом з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine відвідали Пирятинську громаду. Всі учасниці — неймовірні — щирі, доброзичливі, активні та відкриті до спілкування! Дякуємо кожній!
Що підготували для учасниць заходу:
✔️ презентацію онлайн-платформи Досить!
✔️ активний тренінг з емоційного відновлення від психологині Юлії Карпенко
✔️ розмову про те, як зупиняти домашнє насильство від співробітників патрульної поліції Сергія Лях та Аліни Кондратенко
✔️ коучингову сесію про свою роль у власному фільмі життя від коуча Каріни Булавіної
✔️ практичні поради від кар’єрної радниці Ганни Дем'яненко
✔️ і, звичайно, смачний та заряджаючий кава-брейк
Наші спікерки — співробітниця патрульної поліції Аліна Кондратенко та психологиня Юлія Карпенко — залишили для учасниць свої слова-нагадування на майбутнє про важливість для кожної жінки піклуватися та берегти себе.
«Домашнє насильство - це злочин, який, зазвичай, залишається за зачиненими дверима. Протидія домашньому насильству повинна мати комплексний підхід: і робота з потерпілою, і робота із кривдником, і якісна превентивна діяльність. Лише спільними зусиллями можна подолати толерантне ставлення людства до такого злочину, як домашнє насильство», - поділилася Аліна.
«Досить часто причиною конфліктів в родині стає те, що ми не дозволяємо собі бути різними: помилятися чи перемагати, радіти чи плакати, проявлятися по різному… Так само ставимось і до інших, вимагаючи від них бути такими, як нам хочеться. Розвиваючись різнобічно і досліджуючи себе в різних проявах - ми мінімізуємо накопичення внутрішнього напруження, прояви агресії та насильства», - говорить Юлія.
Дякуємо нашим спікерам за професіоналізм, увагу та цікавий матеріал на тренінгах! А учасницям — за зацікавленість, активну життєву позицію та позитивні відгуки! Віримо в кожну!
Наступний тиждень багатий на нові зустрічі! Слідкуйте за нашими новинами!
Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.
#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок