Досить!

Відбулася прем’єра документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства

У Кременчуці 29 листопада відбулася прем’єра документального фільму "Розірви коло", який розповідає історію двох жінок, що страждали від домашнього насильства, але знайшли в собі сили вийти із цього кола.

В центрі сюжету - героїні Іва Стішун та Олександра Лебединська. Відверті подробиці їхнього життя, материнства, переживань, почуттів, болю і змін - навряд чи когось залишать байдужим.

Особисто для мене несподіванкою стало те, що героїня Іва Стішун з дитинства має порушення слуху.
І це зовсім не завадило їй реалізувати себе в материнстві, в професійній й творчій діяльності, та почати допомогати іншим, створючи соціальні проєкти.
Формування безбар'єрного середовища для людей з інвалідністю завжди буде для мене надважливим і першочерговим.

Безмежно вдячна творчій групі фільму "Розірви коло" за те, що їм вдалося показати важливість одночасно двох соціальних питань: проблеми домашнього насильства і те, як втрата слуху впливає на сприйняття світу. Показати деталізовано, до мурашок, до сліз.
Прем’єра фільму запланована в 30 містах України, згодом він буде доступний для перегляду онлайн.

Ідея стрічки належить Почесній Амбасадорці Фонду ООН у галузі народонаселення Маші Єфросиніній.

Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії

#Кременчук_проти_насильства
#скажидосить #іншажінка
#16днівпротинасильства #РозірвиКоло
#ШтабволонтерівКременчука
Наші новини