Події

Бізнес-сніданки з Іншими Жінками. Спікер третій - Владлена Умнова

Ми продовжуємо серію відвертих історій від інших жінок про НЕ-успіх, помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, пече, змушує зупинятися, перешкоджає, "ставить палки в колеса", заважає та, нарешті, веде до... успіху.

Чого варто відвідувати наші бізнес-сніданки? - 7 реальних історій успішних жінок, що живуть поруч - 7 сніданків щовівторка, не таких, як звичайно - 1 година відвертих розмов та аналізу чужих помилок щоразу, аби стати досвідченіше - 15 жінок-однодумців, з якими в тебе спільні цілі та інтереси.

Третьою спікеркою була професіонал в галузі управління персоналом, спеціаліст з операційного управління з більш, ніж 10 роками досвіду, директор, засновник ТОВ «Кіровоградський хлібозавод» (виробництво, реалізація хліба і булочних виробів) - Владлена Умнова.

Було дуже відверто про те як: - народити, коли всі отримують диплом. Початок "нової" реальності? - стикнутися з реаліями, коли тобі 20: як жити, коли ти розумієш, що "феї", яка носить продукти додому та кормить дитину, немає - повторити пункт перший чотири рази, з різницею лише у можливостях. Вибір між народити та отриманням підвищення на роботі, запрошенням на роботу в міжнародну компанію. Що це - втрачені можливості чи стимул побудувати ще більш цікавішу "нову реальність"?

Кожна історія Іншої Жінки - це майже сповідь. Це можливість зрозумити, що кожна з нас веде свою власну боротьбу. Наша сила - в підтримці одна одної.

Тому що жінка підтримує жінку, а не навпаки. Через освіту до гендерної рівності Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими www.divergentwoman.com