Блоги Інших

Жінки та бізнес. Навіщо я навчаю жінок бізнесу?

У попередніх частинах я говорила з вами про:

1) чи є насправді work-life balance 

2) чому, роблячи ставку лише на зовнішність, ти беднеешь з кожним днем

3) чому розвиток жіночого підприємництва вигідно не тільки жінкам, а й чоловікам, економіці країни і світового ВВП 

Сьогодні я поясню, навіщо я займаюся розвитком жіночого підприємництва і навчаю жінок бізнесу

1. Створення критичної маси успішних, фінансово незалежних і впевнених у собі жінок Психологія людини така, що він часто примикає до думки більшості. Або до того, що ця сама більшість робить. Це стосується всіх сфер: політики, бізнесу, інвестицій. Жінки - не виняток. Поки більшість жінок свято вірять в те, що «принесуть і дадуть», в нашій країні процвітають коучі та тренери за частиною жіночого «надихати, радувати і ... НЕ ПРАЦЮВАТИ». Це - стереотип, який скоріше мертвий, ніж живий, в сучасному житті. Тому, щоб перемкнути тумблер на нові реалії, ми повинні сформувати масу жінок, які власним прикладом покажуть, що мрію від жінки відокремлює вона сама. Це запустить механізм «як у інших» в дію - жінки захочуть бути такими ж успішними і самостійними. Ми сформуємо інше оточення - де допомагають, підтримують, діляться і розуміють. Для цього я і створила Інша Жінка / Divergent Woman (клікай та переходь на сторінку ФБ)

2. Конкуренції - немає, є співпраця Жінки не підтримують жінок в більшості. Це - факт, статистика і наслідок того самого менталітету «я краще, ніж вона», який формувався століттями. Чоловіки схильні більше співпрацювати один з одним, бути в командах, тому що керуються вигодою для себе. Тут працює принцип win-win. У жіночих командах, навіть якщо цей принцип дотриманий, часто домішується суб'єктивне ставлення до потенційної суперниці, що в результаті веде до відсутності результату, розпаду команд і найголовніше - до негативних наслідків для всіх.

Саме тому гаслом для організації Інша Жінка є: жінка допомагає жінці, а не навпаки. 

Ми - не конкуруємо, а співпрацюємо, і доводимо це власним прикладом.

Тут обговорюють не людей, а ідеї. Тут допомагають, а не сміються над неуспіхами. Тут можна знайти підтримку і вирішити проблему. Тут діляться досвідом і мотивують один одного.

Тут - територія впевнених в собі жінок, яким не потрібно самостверджуватися за рахунок інших.

Тому що жінки нового тисячоліття - вони такі. Хочеш бути з нами? Тебе від нас віддаляє один Лінк
Блог Юлії Цибульської