ШВК. Блог волонтера

Взаємодопомога. Де шукати допомогу або допомагати іншим?

Блог Інни Бутенко
Де шукати допомогу або допомагати?

Добро -це людяність,взаємодопомога,чуйність.

Взаємодопомога -допомога,що надається один одному,взаємно.

Штаб волонтерів Кременчука -це відкрита та абсолютно публічна,прозора онлайн-платформа,де можна знайти допомогу та отримати її.

Людині,на протязі життя,важливо зрозуміти,що кожен з нас приходить в цей Світ,з уже закладеною програмою-«віддавати». Проте люди,в силу свого егоїзму та необізнаності,як правило,частіше всього розвивають в собі протилежну всепоглинаючу програму-«споживання».
«Споживач»-це той,хто не дбає про інтереси інших,хто забув про те,що живе в суспільстві. Забув про те,що є частиною всесвіту та жителем,а точніше- тимчасовим «гостем» на планеті Земля!

Чим більше ми віддаємо,тим більше отримуємо від життя. Віддавати більше внутрішньої теплоти,вдячності,любові,енергії та власних ресурсів. Віддавати підтримку,у вигляді доброго слова,щирої усмішки,ніжного погляду.

Створення онлайн-платформи Штаб волонтерів Кременчука - це територія добра та взаємодопомоги. Кожен,кому потрібна допомога і кожен,хто може її надати,відтепер в одному місці.
Ми за рівноцінний енерго обмін,ми за співпрацю,ми за чесність!

Я,як координатор штабу,готова надати всю потрібну інформацію. Більш докладно про роботу штабу,про його ініціативи та результати на сайті https://www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer