Досить!

Конфіденційна зустріч для жінок в Решетилівській ТГ

Сьогодні представниці ГО «Інша жінка» разом з представниками полтавської патрульної поліції в рамках проекту протидії гендерно-зумовленому домашньому насиллю «Досить!» відвідали Решетилівську територіальну громаду.

Так війна триває! Наше життя змінилось. Змінився світ, Україна й кожен з нас. Але думати про фізичну й моральну безпеку жінок та дітей потрібно кожного дня.

Ми представили Решетилівській громаді нашу платформу надання допоміжної , «альтернативної допомоги» жертвам домашнього насилля. А саме, ми як громадська організація, в нашому проекті «Досить!» зібрали вмотивованих, небайдужих спеціалістів з надання юридичної, психологічної , медичної допомоги. Також ми пропонуємо скористатись нашими напрацьованими контактами в патрульній поліції, прокуратурі, ОДА, шелтерах.

«Жінка підтримує жінку!» - гасло нашої ГО, яке ми доводимо на практиці і допомагаємо тим, хто потрапив в скрутне становище, і хоче дійсно змінити своє життя на краще, а не обмежується тільки декларативними висловами.

В результаті зустрічі ми спів вставили досвід практичних алгоритмів реагування органів місцевої влади на випадки домашнього насилля в різних громадах, виявили недоліки та будемо працювати над їх усуненням.

Дякуємо всім спеціалістам, посадовим особам та мешканцям Решетилівки, що долучились до нашого заходу та окрема подяка пані Юлії з служби у справах дітей виконавчого комітету Решетилівської міської ради за її небайдужість та активну громадянську позицію. Впевнені в подальшій продуктивній співпраці.

Ознайомитись з проектом «Досить!» та іншими системними напрямками нашої роботи можна на сайті ГО «Інша жінка» http://divergentwoman.com/.

Якщо Ви або хтось з ваші близьких потребує нашої допомоги:

1) заповніть звернення на нашому сайті. Вам зателефонують наші спецалісти;

2) зателефонуйте за телефоном +38-050-149-70-63.

Від ГО «Інша жінка» в Решетилівський громаді працювали: Анна Дем'яненко, Юлія Карпенко (психолог), Виктория Дейнега(психолог).

Зустрічі з жінками в ТГ