Штаб. Звітність

Тренінг на тему: «Як навчитися ефективно контролювати свої емоції» для неповнолітніх, які перебувають на обліку

ВОЛОНТЕР ПРОБАЦІЇ СПІЛЬНО З КОМАНДОЮ ДОСВІДЧЕНИХ ФАХІВЦІВ НАВЧАЄ ПІДЛІТКІВ КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ.

2 вересня 2020 року на базі Кременчуцького театру «Мелах» провідним інспектором Автозаводського районного відділу пробації Альоною Макаренко організовано тренінг на тему: «Як навчитися ефективно контролювати свої емоції» для неповнолітніх, які перебувають на обліку Автозаводського та Кременчуцького підрозділів .

До участі у заході залучено волонтера пробації Тетяну Рижкову, практичного психолога Наталію Литвиненко, спеціалістів по роботі з населенням Автозаводської районної адміністрації Валерія та Ольгу Калиток, студентку Кременчуцького педагогічного училища Оленсандру Зіпа.
Наталія Литвиненко розповіла про ефективні способи контролю під час спалахів гніву. Актори театру «Мелах» показали для підлітків цікаві постановки про застосування методів безпечного виходу негативних емоцій на наглядних життєвих прикладах. Наостанок в форматі довірливої бесіди неповнолітні розповіли психологу, які насправді емоції вони намагаються приховати за маскою гніву.

Для того щоб навчити дітей контролювати свої емоції необхідно допомогти зрозуміти свої справжні почуття та поглянути на ситуацію з боку і з'ясувати, чому стався спалах гніву. «Такий формат заходу допоміг нашим підліткам розібратися в складному спектрі своїх емоцій та усвідомити, що краще позбуватися негативу та впевнено йти вперед на шляху до позитивних змін», - підсумувала Альона Макаренко.

За даними сторінки Пробація Полтавщини

#ПробаціяПолтавщини #ШтабволонтерівКременчука #ІншаЖінка #ШВК