Інша Жінка. Події

Зустріч ГО Інша Жінка з представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні

У Києві 3 червня 2021 року членкині громадської організації "Інша Жінка" Юлія Цибульська, Інна Бутенко, Марина Куркач відвідали Посольство Держави Ізраїль в Україні і зустрілися з заступником Посла Держави Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьким (Yoav Bistritsky), Першим секретарем посольства Ізраїлю в Україні Александрою Бен Арі (Alexandra Ben Ari ) і Засновницею Центру для допомоги жінкам, що стали жертвами домашнього насильства в Україні Діаною Журомською (Diana Zhuromska)

Обговорили можливість співпраці і підтримки у реалізації проєктів:

- Стартап-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив.
Метою проєкту є надання базової бізнес-освіти, менторська підтримка, підвищення рівня фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/ґендерно зумовленого насильства та створення соціального підприємства.

- Сучасна IT-професія для людей з інвалідністю.
Метою проєкту є надання не тільки якісної сучасної освіти, але й працевлаштування випускників за результатами навчання. Тим самим, ми надаємо гарантоване робоче місце та можливість забезпечити себе людям з інвалідністю, не розраховуючи на соціальну допомогу від держави.

- "Унікальність нашого проєкту в тому, що викладачі курсу - люди з інвалідністю, які вже працюють у IT сфері. Це - надважливо, оскільки мотивує не здаватись і вірити в себе.
Зараз працюємо над матеріалами для організації систематичного та якісного навчання, залучаємо партнерів. А вже на базі навчального центру хочемо створити соціальне підприємство для працевлаштування людей з інвалідністю, надавати послуги, додаткові робочі місця і генерувати прибуток," - зазначила кураторка проєкту Марина Куркач

Щиро вдячні Ізраїль в Україні - Israel in Ukraine та Агентству з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Держави Ізраїль (MASHAV) за готовність ділитися досвідом і створювати соціально важливі проєкти

#іншажінка #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука #MASHAV