ШВК. Корисна інформація. Новини

Кременчуцьких дітей з інвалідністю продовживатимуть оздоровлювати за рахунок коштів міського бюджету

Положення про організацію оздоровлення та відпочинку кременчуцьких дітей з інвалідністю ухвалили на засіданні виконкому Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Відповідно до нього, до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку на відпочинкові зміни тривалістю не менше 10 (десять) календарних днів направляються діти з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування віком від 4 до 17 років включно, які зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади, разом із супроводжуючою особою. Діти з інвалідністю до закладу оздоровлення та відпочинку направляються на відпочинок із супроводжуючою особою.

Оздоровлення проводиться за рахунок коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади, путівки на відпочинкові зміни до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку надаються безоплатно для дітей з інвалідністю та для супроводжуючої особи.

Реєстрація до банку даних дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування, разом із супроводжуючою особою для направлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету здійснюється через Центр адміністративних послуг Кременчука. Заяви від заявників до банку даних дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування, разом із супроводжуючою особою, на відпочинок у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади приймаються на дітей, яким на момент подачі заяви виповнилось повних 4 (чотири) роки.

Путівка на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку надається один раз на рік за умови, що така путівка не надавалася їй у поточному році за рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів.

За даними https://kremen.gov.ua