Досить!

Розірви коло насильства... чи бачили ви цю рекламу на вулицях міста?

Це - частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, яка має на меті зміцнити механізми запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство.

Ми не можемо стояти осторонь цього питання, оскільки ми підтримуємо та захищаємо жінок навіть тоді, коли все їх найближче оточення проти них, чи завдає моральної та фізичної шкоди.

Види насильства бувають різні. До речі, якщо вам забороняють працювати, будувати кар’єру чи продовжувати вчитись - це у розвинутих країнах називається терміном «економічне насильство», а у нас чомусь трактується як «турбота» по відношенню до дружини/партнера.

Ми вже зараз допомагаємо жінкам пережити тяжкі розлучення, віднайти себе у токсичних стосунках, даємо можливість бути фінансово незалежною та почувати себе комфортно без залежності від того, чи є чоловік поряд чи ні.

Статистика вбивств жінок як результат домашнього насильства (особливо в сільській місцевості) - ознака того, що нам є над чим працювати. І ми пишаємося тим, що у нашому місті працює ця програма та, в рамках якої, було проведено засідання міжвідомчої робочої групи для презентації цілей, заходів, учасників програми та офіційного старту в Кременчуці.
Підрозділу Поліна та центру перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства у Кременчуці бути

Проєкт реалізується спільно з місцевою владою, ми вдячні Ользі Усановій за роботу в даному напрямку та готові завжди допомогти

#іншажінка #divergentwoman
Наші новини