Штаб. Звітність

1500 дітей, що потребують особливої уваги та підтримки, отримають солодкі подарунки від Святого Миколая

Традиційна акція «Святий Миколай – дітям» проходить у Кременчуці вже майже 20 років поспіль. Її організатори – Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука та виконавчий комітет Кременчуцької міської ради. У рамках акції «Святий Миколай – дітям» у місті проводиться збір подарунків для дітей, які позбавлені батьківського піклування або знаходяться у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах.

Керівник апарату міського голови Світлана Пищита зазначає, що цього року захід було організовано з урахуванням карантинних вимог, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Але незважаючи на це, акція «Святий Миколай – дітям» пройшла успішно. Завдяки представникам соціально-відповідального бізнесу, навальним закладам і небайдужим кременчужанам вдалося зібрати необхідну кількість подарунків для дітей, які цього потребують. Тож 1500 кременчуцьких дітлахів, які перебувають у соціальних закладах міста, позбавлені батьківського піклування або опинилися у складних життєвих обставинах, отримають солодощі від Святого Миколая.

Сьогодні волонтери Молодіжного парламенту Кременчука розвозять подарунки по соціальних закладах та установах Кременчука, щоб здійснити дитячі мрії та порадувати малечу у День Святого Миколая.

За даними сторінки Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради