Інша Жінка. Події

Продовжуємо шукати сміливих жінок, які готові розповісти про свій НЕ-успіх

Бізнес-сніданки - це більше, ніж суботня кава. Хто відвідував наші заходи, може підтвердити, що це - більше ніж розповідь спікерки про себе. Наш формат - майже сповідь від жінки для жінки, аби ти, врешті решт, зрозуміла 2 речі:

1. Ти - не одна. Поряд з тобою є оточення жінок, які підтримують одна одну

2. Будь-яка проблема в твоєму житті - не нова. З нею так само стикалися інші, боролися та перемагали - тому приходь послухати рецепт того, як зробити лимонад з лимонів, які іноді дарує нам життя

На світлинах - два бізнес-сніданки в різних куточках країни. В Полтаві та Олександріі. А ще вони проходять у Харкові, Знамянці, Кременчуці, будуть - у Львові, Світловодську, Києві, Одесі, вже скоро - в Естонії.

Декілька інсайтів для мотивації з наших зустрічей.
Ірина Кваша, художниця з Олександріі, ділиться своїм досвідом: «На все, що відбувається в моєму житті я дивлюся саме так: я сама це обрала, тому нікого звинувачувати", - відмітила героїня сніданку. Також Ірина живе з життєвим кредом: “Скромність грошей не приносить”. На її думку, якщо б вона боялася заявити про себе, то ніколи б стала художницею і не відкрила б галерею, яка стала першою та єдиною в місті.

Оксана Деркач з Полтави, депутатка, в минулому - секретар міської ради, наразі - членкиня Бюро Конгресу Ради Європи, ділиться своєю історією про НЕ-успіхи: «Які перешкоди були на шляху дівчинки з села, яка зараз є членкинею Бюро Конгресу Ради Європи?

Так, наразі це звучить масштабно. Та всьому цьому передувала боротьба за чесність, гідність, порядність, рівність особистостей та, як наслідок – все на користь суспільству.
Як можна бути байдужою, коли нутром відчуваєш страждання жінок, бо свого часу на собі відчула це!? Як хочеться бути для цих жінок промінчиком світла, якого вони так потребують! Тому питання допомоги жінкам, постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства, повинне бути одним із першочергових на сьогоднішній день»

Ходіть на наші сніданки! Доєднуйтесь до нашої спільноти! Ставайте героїнями наших заходів та ставайте сильнішими!

#іншажінка