Блоги Інших

Чому саме я, можу себе назвати «Іншою жінкою» ?

Мене звати Оля, 37 років, заміжня, та маю двох синів - 17, 11 років.

Багато років займалась фінансами та досягла чималого успіху у цій сфері, займалась бізнесом у сфері транспорту (вантажні перевезення за кордон). Потім, коли зрозуміла, що більше не хочу в цьому напрямку рухатись, що хочу займатися тим, що приносить велике задоволення, та від чого дійсно можу себе відчувати щасливою.

Це була - психологія. В один день прийняла рішення все змінити у своєму житті і в цей же день здала документи на вступ до вузу на спеціальність «психологія», згодом пройшла конкурс і з цього моменту почалось моє інше життя). Тепер я - Арт-терапевт, гештальт терапевт, КПТ-терапевт. Брала участь у соціальних проектах м. Одеси та м. Києва. Допомогла багатьом жінкам знайти своє покликання, стати щасливими, радісними та психічно здоровими Особистостями з цілями, бажанням жити та рухатись вперед без страхів, тривог.

Чому саме я, можу себе назвати «Іншою жінкою» - я маю на меті допомагати змінювати життя на краще жінок, які «заблукали», не знають чого вони хочуть, перебувають у стані «сну», не живуть, а існують! Скривдженим допомагаю знайти в собі сили полюбити себе, цінувати та підтримую в складні моменти їхнього життя.

Я лікую словом душі, випромінюю любов та добро.

Приємно познайомитись, надіюсь, що сумісними зусиллями МИ зможемо творити добро та змінювати світ на краще!!!