Інша Жінка. Події

Study-тур в Полтаві на підприємствах міста в рамках проєкту #бізнес_інкубатор_полтавщина

Вчора в рамках проєкту #бізнес_інкубатор_полтавщина 27 дівчат мали study-тур в Полтаві на підприємствах міста

Ми обрали різного формату, розміру, сфери діяльності бізнеси, аби показати всі процеси зсередини, познайомити з власниками цих компаній та ще раз пересвідчитись у тому, що можна бути успішними в будь-яких напрямках.

Підкреслюю - у будь яких. Зазвичай, з мого власного досвіду проведених раніше освітніх бізнес-проєктів (це вже третій потік), жінки воліють створювати бізнес, як хоббі, обираючи те, що подобається, навіть якщо потенціалу для великого заробітку немає.

Сфера ІТ, де можна створити компанію за 500-1000 дол (і це вже я порахувала створення посадкової сторінки landing page (хоча можна і за нуль грн зробити), мінімальний таргетинг бренду на регіон та вартість PROноутбука у розстрочку на 24 міс (і не кажіть, що не знали про це) для вирішення будь-яких робочих питань), виробництво, сфера альтернативної енергетики тощо - залишаються поза увагою та інтересом, часто - лякають через відсутність знань, розуміння потенціалу та факту, що хоббі може існувати окремо від бізнесу.

Анжела Прушковська розвінчує міфи про жіночий та чоловічий бізнес та власним прикладом доводить, що різниці НЕМАЄ. Дякую за гостинність, ми обов’язково будемо приходити ще

В рамках візиту дівчата ще побачили
Кондитерську студію Лиса Лав Кейк
Кав’ярню Андрія Печериці Pecher’s
Смачний ресторанний заклад Shade beef and wine Маріанни Соліман
Агенцію Феєрверк мрій - агенція креативного туризму
Майстерню краси Анни Бойко

Більше про відгуки учасниць та перебіг проєкту тут Інша Жінка / Divergent Woman

І останнє. Будь-які вдалі проєкти роблять вдалі команди. Вдалі команди - це коли відповідальні енергійні люди зібралися разом та вміють (а якщо не вміють - швидко вчаться) досягати поставлених цілей.

Дякую сильно Наталия Сычева Анна Бакша Екатерина Тимофеева Надежда Одношевная Ольга Бойко Даша Писаренко за командний дух та вас

#депутатцибульська