Блоги Інших

Жінки та бізнес. Ставка на зовнішність - чи вдала інвестиція?

Якщо ви робите ставку тільки на зовнішність, ви біднішаєте з кожним днем. ​

Це - не мій вираз, але повністю відображає моє ставлення до використання тільки зовнішніх даних для власного успіху. Це давно забуте фото відкопала в надрах ноутбука (спасибі карантину за те, що з'явився час і для «чистки»), тому розповім вам історію.

У період з 14 до 19 років я брала участь в конкурсах краси. Це був період, коли хочеться здаватися доросліше, худіше, вище, коли все твоє - не годиться і ти починаєш шукати для себе кумирів і робити все «як у ...» В принципі, в цьому підлітковому, юному віці це - нормальна історія, так як слово «самодостатність» ще ні про що не говорить на увазі того, що вивчати себе зазвичай люди починають в більш «поважному» віці - років з 27 (ну, у кого як).

Оббиваючи пороги кастингів - відбір моделей для фото / відео зйомок і для участі в конкурсах краси (так-так, телевізійні реклами та зйомки для обкладинок були теж), доводилося конкурувати з десятками / сотнями Красивенная дівчат, кожна з яких намагалася бути краще, ніж ВОНА.

І це було випробування для незміцнілої психіки ось чому:

1. Тебе вибирають виключно за зовнішніми ознаками (при цьому поняття про «красиво» у всіх різне) і по тому, наскільки ти відповідаєш типажу зйомки, наприклад. А ще ці параметри 90-60-90, які вбивають не тільки віру дівчини в себе, а й часто здоров'я (діетчіци, ті, хто в той час вже страждав булімією - були)

2. Твоє увагу і життя починає концентруватися навколо одного - зовнішності, і догляд за собою / тренування / процедури / нескінченні маски, відходи і тд займає більшу частину часу, життя. І розмов в тому числі.

3. Ти мимоволі починаєш проводити паралелі між: схудла - вибрали - перемогла, пов'язуючи все перемоги і поразки тільки з одним - бажанням сподобається будь-яким способом. Ставка на зовнішність плюс стереотип про призначення жінки міцно зміцнюють ментальну установку: «він - годувальник, я - красива» (про яку писала в попередньому пості), і далі за списком

Потрібно бути досить сильною і морально стійкої, щоб протистояти всьому цьому. Щоб пояснювати, чому ти працюєш і навіщо тобі це потрібно. Щоб вибирати самій, а не бути обраною ....

Я пройшла цей етап. І в силу характеру, виховання завжди знала, що хочу, можу і буду заробляти. Навчалася, коли інші відпочивають. Працюю, коли інші сплять. Адже краще конкурувати на ринку, ніж одна з одною, правда?
Блог Юлії Цибульської