Бізнес-інкубатор. Події
Навчальні сесії про бізнес

Теми навчальних сесій у травні місяці

Дівчата!
Ще раз вітаємо Вас у школі бізнесу для жінок Кременчука.

Ви показали результат. Ви задіяли усі свої ресурси. Ви зробили максимум з того, що могли, або навіть більше. Ви вийшли із власної зони комфорту та почали робити те, що, напевне, ніколи раніше не робили.

І знаєте що? У цьому і є успіх у бізнесі. Бути максимально активною, кожного дня робити щось для власної справи та комунікувати про неї (читай - агітувати) з максимальною кількістю людей.

Другий етап був не просто так. Це - тест, випробування на міцність та на готовність дійсно боротися. Діяти, просувати себе, бути адвокатом свого майбутнього бренду, спілкуватися з людьми, аргументучи, чому саме ви гідні їхнього голосу.

Ну а ми починаємо!

Попереду - цікаві 3 місяці навчання. Протягом них буде проведено 20 навчальних сесій зі спікерами, ви отримаєте базову бізнес-освіту. Ми приготували Вам знайомства з топ-спікерами та експертами в галузі бізнесу, лідерства, маркетингу тощо, які проведуть майстер-класи з цікавих тем.

Теми навчальних сесій у травні місяці наступні 

5 травня 18:00
Від пошуку ідеї до успішного проекту. Де шукати ідеї та як зрозуміти, що вона принесе прибуток (визначаємо ідею для бізнесу)

7 травня 18:00
Як визначити УТП бізнесу, інструменти та чек-листи для його визначення, визначення ЦА, створення MVP

12 травня 18:00
Робота над продуктом/послугою. Про цінність для клієнта, місію, візію компанії, основні принципи взаємодії з клієнтами

14 травня 18:00
Сучасний маркетинг та бренд власника бізнесу. Чому сучасний бізнес - це про публічність? (створюємо аккаунти для власного бізнесу, назва, слоган, стиль ведення соц сторінок)

19 травня 18:00
Йдемо в цифру. Інструменти сучасного маркетингу SMM+SEO+експертна думка засновника (вчимося створювати контент та просувати себе/продукт/послугу з нульовим бюджетом)

21 травня 18:00
Бізнес-план та його структура, його цілі (вчимося робити ліфт-тест та SWOT-аналіз)

26 травня 18:00
Аналіз ринку та бенчмаркінг (аналізуємо ринкову нішу, вивчаємо позиціонування конкурентів, проводимо аналіз ринків збуту товарів/послуг, знаходимо потенційні напрямки розвитку)

28 травня 18:00
Керівник бізнесу як самомотивуюча система. Як виховати лідерку в собі?
Усі новини про події відтепер на нашому Телеграм-каналі!
Приєднуйтесь за посиланням https://t.me/Business_Incubator_Kremenchug
_________________________
Проект «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» реалізується у м. Кременчуці за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує в Україні Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.