Досить!

Візит в Градизьку громаду

В рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine відбувся вже другий візит в територіальні громади Полтавської області. Цього разу нашу команду тепло та з посмішками зустрічали учасниці Градизької громади.


Серед учасниць були як місцеві мешканки, так і внутрішньо переміщені жінки, віком від 23 до 69 років. В нас немає жодних вікових обмежень для учасниць, все залежить лише від бажання та вмотивованості кожної жінки.


Для учасниць ми підготували:

✔️ презентацію онлайн-платформи Досить!

✔️ зустріч з психологинею мобільної бригади соціо-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у місті Кременчук Віталією Дробот

✔️ практичні поради від представниці патрульної поліції Євгенії Кривошапко

✔️ сесію від коуча Каріни Булавіної

✔️ тренінг від кар’єрної радниці Ганни Дем'яненко

✔️ смачний та заряджаючий кава-брейк


«Що може зробити людина, яка хоч раз у житті постраждала від домашнього насильства, пережила приниження, примус, фізичний біль, страх? Найкращий спосіб — перестати жити стереотипами та все ж таки знайти в собі сили звернутися за допомогою: до поліції, адвокатів, психологів, соціальних працівників. У кривдника немає шансів, якщо Ти вирішуєш жити», - поділилася на зустрічі представниця патрульної поліції Євгенія Кривошапко.


Психологиня Віталія Дробот додала:

— Важливим аспектом для подолання насильства — є інформування. Велика кількість людей не знає, що те, що є для них частиною їх звичного життя — не що інше як насильство!

Вже незабаром з візитами вирушаємо в наступні громади! Слідкуйте за нашими анонсами!


Довідково: Програма WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаслення за фінансової підтримки Європейського Союзу.


#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок

Зустрічі з жінками в ТГ