Співпраця

Захід до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

ОГС
01 грудня 2021 року з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провідним інспектором Кременчуцького відділу пробації Оленою Берковою-Левадою спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Аліною Мухомор для учнів 9 – 11 класів Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременчуцького району проведене зайняття з метою підвищення поінформованості щодо ВІЛ/СНІДу та привернення уваги суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Під час зустрічі учнів ознайомлено з методами виявлення ВІЛ, обговорено пріоритетність питання протидії ВІЛ/СНІДу, формування прихильності до свідомої і безпечної поведінки щодо зараження ВІЛ та толерантності по відношенню до тих, кого торкнулася проблема СНІДу.

Підсумовуючи, учнів поінформовано про місце розташування кабінету довіри з профілактики та боротьби зі СНІДом, де в умовах анонімності та конфіденційності можна звернутися за консультацією та пройти анонімне обстеження.

Проведення таких заходів допомагає учасникам відповідальніше ставитись до власного здоров’я та усвідомити, що єдиним способом запобігти інфекціям є уникнення ситуацій, що несуть небезпеку та ризик зараження.

#ШтабволонтерівКременчука #ВолонтериПробації #іншажінка #ПробаціяКременчук