ШВК. Корисна інформація. Новини

Під вигуки «Слава Україні» Кременчуком проїхалися майже 2 тисячі велосипедистів

Сьогодні у Кременчуці пройшов традиційний велопарад, приурочений до Дня Незалежності України. Володарі залізних коней збиралися біля палацу культури «КрАЗ». А далі їхали традиційним маршрутом: пр. Свободи, вул. Ігора Сердюка, а фінішували на площі Перемоги.

Як розповів «Кременчуцькій газеті» організатор заходу, керівник громадської організації «Велосипед» Олексій Корчак, сьогодні у святковому параді проїхалися майже 2 тисячі велосипедистів. Тож першим фіналістам довелося почекати, поки цей маршрут закінчать ті, хто насолоджувався миттями та не поспішав фінішувати. Натомість цього року вдалося проїхатися без маленьких «аварій», які виникали у попередні заїзди через необережність учасників.

Дехто з велосипедистів одягнув вишиванку, інші тримали жовто-блакитні прапори, і усі ці люди протягом усієї поїздки неодноразово вигукували «Слава Україні». Тож не дивно, що на питання нашої редакції, під яким гаслом сьогодні стартували велосипедисти, О.Корчак сказав саме ці слова.

А ще він зазначив, що наймолодшому учаснику параду - 2 рочки. Він їхав у спеціальному кріслі. А найдосвідченішому - 87.

Керівник ГО «Кременчук» зауважив, що не знає, чи відбудеться у поточному році ще один велопарад. Адже адаптивний карантин вносить свої умови. Тож порадив слідкувати за новинами.

Нагадаємо, минулого року у велопараді взяли участь щонайменш 1 тис 500 велосипедистів.

Джерело - https://kg.ua/news/veloprobeg